Przedszkole terapeutyczne

Autostop to pierwszy  bezpłatny Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolnyw Nowym Sączu. Nasza placówka powstała z potrzeby serca, pasji oraz pokory do potrzeb dzieci niepełnosprawnych. Wychodzimy z założenia, że każde dziecko z autyzmem jak równiez innymi niepełnosprawnościami ma w sobie chęć poznania świata i ludzi, trzeba jednak wiedzieć jak pomóc mu to osiągnąć.

Dbałośc o  nieustanne podnoszenie kwalifikacji w świetle nowych osiągnięć w dziedzinie psychologii, pedagogiki i szeroko pojetej terapii, pozwala nam wspierać w najlepszy możliwy sposób dzieci z zaburzeniami rozwojowymi – w tym szczególnie z autyzmem, Zespołem Aspergera oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi.

2018.06.15

Kochani Przyjaciele, włączamy się jako przedszkole do akcji KLAPKI DLA GAMBII. Zachęcamy Was do przyniesienia do naszego przedszkola klapek typu japonki lub crocsy w rozmiarze od najmniejszych do 38. Oczywiście zbieramy klapki nowe, nieużywane. Liczymy na Waszą hojność i zaangażowanie, którymi wykazaliście się już nie raz!!!:)...

2018.06.15

Do przedszkola przyjechał Teatr iluzji. Było naprawdę magicznie! Sami wyczarowaliśmy prawdziwego, białego gołąbka, z którym każdy z nas mógł zrobić sobie zdjęcie =)